Afiyetolsun.NET Hakkında

AfiyetOlsun.Net internet kullanıcılarına yemek tarifleri sunan, yemek konusunda püf noktaları gösteren içersisindeki faydalı bilgileri kullanıcılara sunarken yeni teklonojileri kullanan internetin "en LEZZETLİ" yeri olma hedefiyle kurulmuş sağlam altyapısı ve zengin içeriği ile 1999 yılından itibaren ücretsiz olarak servis veren bir içerik sitesidir.

1999 yılında kurulan AfiyetOlsun.NET siz site kullanıcılarından gelen geri bildirimler ile kuruluşundan bu yana sürekli geliştirererk mevcut durumuna geldi.

Site içerisinde birbirinden değerli yemek tarifi bulabilirsiniz. Sitedeki yemek tarifleri fotoğrafları ile birlikte kullanıcılara sunuluyor. Fotoğrafı olmayan yemeklere kullanıcılar kendi çektiği fotoğrafları gönderebiliyor. Yemek tarifleri dışında ayın dosyası, ayın mekanı, püf noktaları, diyet sağlıklı yaşam, mutfak perisi vb. başlıklar altında güncel içerikler bulunmaktadır.

Sitede içerikleri okumak, tariflere bakmak arama yapmak gibi işlemler için siz site ziyaretçilerinin üye olmasına gerek yoktur. Sadece Site içerisinde yazı yazmak, tarif ve içeriklere yorum eklemek, beğenilen tarifleri özel bir alanda saklamak, site kullanıcına mesaj atmak vb. işlemler için ziyaretçilerimizin siteye ücretisz üye olması gerekmektedir.

Bugüne kadar Afiyetolsun.Net'in haberleri medyada defalarca okuyucuların karşısına çıkmıştır.

Afiyetolsun.NET Milliyet, Sabah, Radikal ,Dünya gazeteleri Pc mag, IT business, Pc world, Pc net, Net life, İş fikirleri dergileri ile pek çok web sitesinde adı geçen kalite ve sağlamlığını seneler süren yayın hayatı ile kanıtlamış portal niteliğinde bir içerik sitedir.Saygılarımızla.